Uwaga niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych lub usprawniających szybkość działania serwisu. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Przeglądając dalej serwis zgadzasz się z naszą polityką bezpieczeństwa.

Aktualności

Tatusiada – jesień 2020

Tatusiada – jesień 2020

W pierwszy piątek października ośmiu tatusiów z dwadzieściorgiem dzieci wyruszyło na corocznie organizowaną „tatusiadę”. Założenie jest proste: tata bierze swoje dzieci i sam z nimi wyrusza na wyprawę w góry wraz z innymi odważnymi ojcami. Mamusie w tym czasie odpoczywają i mają okazje zatęsknić za swoimi pociechami. Każdy, kto chociaż raz skorzystał z takiej okazji, stara się powrócić w roku przyszłym. Dlatego miejsca rozeszły się jak świeże bułeczki w kilka dni 🙂

Jesienna edycja w 2020 roku zakładała wyjście z Białego Krzyża, poprzez Malinowską Skałę do schroniska na górze Skrzyczne. Trasa to „tylko” 8 km w jedną stronę, jednak wyprawa po ciemku z latarkami to spore wyzwanie, szczególnie dla maluchów, które pierwszy raz miały okazję przeżyć coś takiego. Wyruszyliśmy o 17:30, aby około 21:30 osiągnąć wymarzony nocleg.  Po osiągnięciu bezpiecznego schronienia, dzieci odzyskały siły i trudno było utrzymać rygor ciszy nocnej 😉 Na szczęście prawie całe schronisko było „nasze”, więc nie było większych problemów. Powrót do miejsca startu nastąpił wczesnym popołudniem dnia następnego.

Wnioski po: dobrze być razem i zaszczepiać nowe pasje wśród dzieci 🙂 Duże brawa dla organizatorów! Ja osobiście już nie mogę się doczekać kolejnej edycji!


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer119366/public_html/ruch.info.pl/wp-content/plugins/simple-lightbox-gallery/simple-lightbox-slider-shortcode.php on line 225

Related Posts