Uwaga niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych lub usprawniających szybkość działania serwisu. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Przeglądając dalej serwis zgadzasz się z naszą polityką bezpieczeństwa.

Aktualności

Zmiany w spotkaniach w związku z sytuacją epidemiczną

Zmiany w spotkaniach w związku z sytuacją epidemiczną

W związku z obostrzeniami spotkania środowe aż do odwołania zostaną przeniesione do Kościoła p.w. św. Maksymiliana w B-B i będą miały formę Mszy św. z modlitwą lub formacją. Kierując się miłością braterską i troską, przypominamy o zachowaniu wymogów sanitarnych i respektowaniu przepisów oraz zaleceń gospodarzy miejsca.  Wkrótce podamy więcej informacji, które będą także na bieżąco uwzględniane w terminarzu spotkań.

wpis z dnia —— 16.10.2020——

W związku z dynamiczną sytuacją epidemiczną oraz komunikatem na stronie Diecezji Bielsko- Żywieckiej (kliknij tutaj aby zobaczyć) jesteśmy zmuszeni, w celu zapewnienia bezpieczeństwa, dokonać zmian w naszych spotkaniach modlitewnych.

Pierwsza zmiana dotyczy najbliższego spotkania niedzielnego całej Wspólnoty Miasta na Górze, które odbędzie się w najbliższą niedzielę tj. 18.10.2020 w Kościele p.w. św. Maksymiliana w B-B Aleksandrowicach. Nie będziemy, jak do tej pory, uczestniczyć w parafialnej Mszy świętej o godzinie 12.00. Zapraszamy Was wszystkich na specjalną Mszę świętą tylko dla nas, którą odprawi nasz kapelan ks. Ryszard o godzinie 13.00. Po Mszy świętej planujemy kontynuować nasze spotkanie dalszą modlitwą. Podczas spotkania nie będzie opieki dla dzieci.

Jeżeli chodzi o spotkania środowe, to obecnie analizujemy jakie mamy możliwości, aby je zorganizować przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa i nie powodując chaosu organizacyjnego. Na pewno wszelkie zmiany będziemy na bieżąco wprowadzać na naszej stronie internetowej w zakładce  SPOTKANIA oraz informować w aktualnościach na stronie głównej. Staramy się także na bieżąco Was informować poprzez system powiadamiania SMS.

Pamiętajmy w tej szczególnej sytuacji o naszych Braciach i Siostrach ze wspólnoty oraz bliskich, aby otoczyć ich zainteresowaniem, troską, a w razie potrzeby realną pomocą! Dla wielu z nas obecna sytuacja jest bardzo trudna i wymagająca, pamiętajmy o tym, aby w naszych działaniach kierować się miłością i zrozumieniem.

Related Posts