Uwaga niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych lub usprawniających szybkość działania serwisu. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Przeglądając dalej serwis zgadzasz się z naszą polityką bezpieczeństwa.

Aktualności

Nasz człowiek odznaczony przez Caritas „Nagrodą Dzban Św. Jana Kantego”

Miło nam poinformować, iż jeden z członków naszej wspólnoty – Lech Malinowski, odpowiedzialny za diakonię pomocy oraz ewangelizacji osób uzależnionych lub biednych tzw. „Diakonię Bulowicką”, został laureatem  nagrody „Dzban Św. Jana Kantego”.

„(…)w kategorii „świadectwo”, za świadectwo długoletniego i gorliwego zaangażowania w pomoc potrzebującym oraz głoszenie Ewangelii. Członek wspólnoty „Miasto na górze”, w której organizuje zbiórki pieniężne na rzecz podopiecznych „Brata Alberta”. Od lat Ewangelizuje i udziela porad terapeutycznych ludziom bezdomnym czy też uzależnionym. Dodatkowo od ponad 30 lat organizuje wyjazdy ewangelizacyjne do szpitala odwykowego. ”

Gratulujemy z całego serca !!!

Życzymy Ci, Leszku, dalszych sukcesów w służbie przepełnionej wiarą, nadzieją i miłością!

źródło:

http://caritas.bielsko.pl/2020/11/09/nagroda-dzban-sw-jana-kantego-przyznana-po-raz-szosty/

Related Posts