Uwaga niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych lub usprawniających szybkość działania serwisu. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Przeglądając dalej serwis zgadzasz się z naszą polityką bezpieczeństwa.

Aktualności

Spotkania w grudniu

Spotkania w grudniu

Końcem listopada wracamy do standardowego układu spotkań Ruchu. A więc zgodnie z planem pierwsza środa (2.12.2020) będzie spotkaniem modlitewnym wraz z konferencją formacyjną. Następnie zapraszamy Was na Mszę św. całej Wspólnoty Miasto na Górze w trzecią niedzielę grudnia (20.12.2020).  Ze względu na układ świąt, w tym roku nie będzie grudniowej „trzeciej środy”. Rok kalendarzowy będziemy chcieli zamknąć w piątą środę Mszą św. z modlitwą o uzdrowienie 30.12.2020 roku.  W styczniu zapraszamy Was na pierwsze spotkanie w drugą środę 13.01.2021, która będzie środą formacyjną – rów nież z gościem specjalnym.

Do odwołania spotykamy się w Kościele p.w. św. Maksymiliana w Bielsku-Białej Aleksandrowicach. Ze względu na czas spotkania i ograniczenia logistyczne z tym związane, po rozpoczęciu spotkania wejście do kościoła będzie możliwe tylko przez „kaplicę małych dzieci” wchodząc wejściem bocznym do zwykłej kaplicy (tak, jak było przez ostatnie dwa spotkania).

Related Posts