Uwaga niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych lub usprawniających szybkość działania serwisu. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Przeglądając dalej serwis zgadzasz się z naszą polityką bezpieczeństwa.

Aktualności

Zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową

Zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową

Od pięciu lat osoby z MnG Ruchu są zaangażowane w tworzenie Rejonu Ekstremalnej Drogi Krzyżowej w Czechowicach-Dziedzicach. Co roku mamy to szczęście aby przeczytać co najmniej kilkanaście świadectw rozpoczynającego się procesu nawrócenia i zmiany życia po EDK.

Dlatego także w tym roku chcemy to dzieło kontynuować dając uczestnikom przestrzeń do spotkania z Bogiem. Zachęcamy gorąco do uczestnictwa i podjęcia tego niezwykłego wyzwania. Szczegóły na temat tras i zapisy można znaleźć pod adresem www.edk.org.pl dodatkowe informacje znajdziemy także na profilu Facebook Rejonu pod adresem: https://www.facebook.com/CZECHOWICE.EDK

Ostatnio na konferencji mówiliśmy o ewangelizacji – jest to właśnie jedna z form ewangelizowania. Każdy z Was może nam także pomóc od akcyjnego zaangażowania do regularnego działania, w takim przypadku proszę o kontakt najlepiej z Darkiem (tel. 512 263 487) który jest Liderem Rejonu.

Pandemia ogranicza nasze możliwości, nie ograniczajmy się jednak w ewangelizacji w dostępnych i bezpiecznych formach 🙂

Related Posts