Uwaga niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych lub usprawniających szybkość działania serwisu. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Przeglądając dalej serwis zgadzasz się z naszą polityką bezpieczeństwa.

Aktualności

Nasz wkład w Ekstremalną Drogę Krzyżową

Nasz wkład w Ekstremalną Drogę Krzyżową

Od pięciu lat osoby z MnG Ruchu są zaangażowane w tworzenie Rejonu Ekstremalnej Drogi Krzyżowej w Czechowicach-Dziedzicach, podobnie było i w tym roku. W tegorocznej edycji udział wzięło 80 osób.

Większość uczestników wyruszyła w terminie 26.03. ale zdarzyły się także osoby idące tydzień wcześniej lub tydzień później. Najwięcej uczestników wybrało nową trasę św. Wendelina (34 osoby), na drugim miejscu znalazła się trasa dokoła jeziora (26 osób) – co było dla nas sporym zaskoczeniem biorąc pod uwagę jej trudność, najmniej osób wybrało trasę MB Pocieszenia (20 osób). Trasy od początku do końca przeszło około 70% podejmujących wyzwanie.

Na koniec jeszcze raz gratulujemy wszystkim, którzy się podjęli wyzwania jakim jest Ekstremalna Droga Krzyżowa 😎😃🙂🔥🔥🔥 dziękujemy za wsparcie 

…i zapraszamy za rok 🙂

https://www.facebook.com/CZECHOWICE.EDK

fot. trasa MB Pocieszenia

Related Posts