Uwaga niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych lub usprawniających szybkość działania serwisu. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Przeglądając dalej serwis zgadzasz się z naszą polityką bezpieczeństwa.

Aktualności

Zawiązanie się grupy sportowej Miasto na Górze w ruchu

Zawiązanie się grupy sportowej Miasto na Górze w ruchu

Już od dłuższego czasu chodziło nam po głowie zorganizowanie w ramach wspólnoty grupy sportowej. Uznaliśmy, że to nie przypadek, iż w naszych szeregach mamy zapalonych biegaczy, rowerzystów czy nawet byłą reprezentantkę Polski na olimpiadzie. Wszystkim nam bliskie jest także łączenie pasji i talentów danych nam od Boga razem z naszą wiarą.

Jeżeli poważnie brać od kiedy grupa zaczyna działać to można powiedzieć że od Letniego Wyjazdu Ruchu w Zembrzycach.  To właśnie 12 czerwca kilkanaście osób wyruszyło w Zembrzycach na wspólny bieg 🙂 no więc zaczynamy. 🙂 W inauguracji grupy towarzyszył nam także nasz gość Wojciech Jędrzejewski OP. Od razu kolejnym krokiem był udział dwóch naszych biegaczek w Górskim Biegu Frassatiego organizowanym przez Gościa Niedzielnego. 

Na ten moment możemy się wspólnie umawiać poprzez grupę stworzoną na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/groups/344244396898413

Grupa jest otwarta dla wszystkich chętnych niezależnie od stopnia wytrenowania czy doświadczenia, również dla osób które chcą rozpocząć dopiero swoją przygodę ze sportem a nie mają żadnego doświadczenia. Aby brać udział we wspólnych treningach nie trzeba także być członkiem naszej wspólnoty, grupa jest otwarta dla wszystkich nawet osób będących daleko od kościoła. Jeżeli więc chcesz na sportowo spędzić czas z fajnymi ludźmi to ZAPRASZAMY!

Related Posts