Uwaga niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych lub usprawniających szybkość działania serwisu. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Przeglądając dalej serwis zgadzasz się z naszą polityką bezpieczeństwa.

Aktualności

Wyjazd całej wspólnoty Miasto na Górze

Wyjazd całej wspólnoty Miasto na Górze

Wyjazd wspólnoty Miasto na Górze

Serdecznie zapraszamy na wyjazd całej wspólnoty Miasto na Górze! Każdego roku jako Ruch staramy wspólnie wyjeżdżać, aby się lepiej poznać, wspólnie pomodlić i dobrze spędzić razem czas. Ten wyjazd jest szczególnie wyjątkowy ponieważ pozwoli się nam wspólnie spotkać jako całość wspólnoty bez podziału na  jej poszczególne części. Poniżej przedstawiamy informacje szczegółowe.

Termin: 2-3 października (weekend) 2021 roku (zaczynamy rejestrację w sobotę o 9:00 a kończymy wyjazd w niedzielę około 16:00)
Miejsce: Klasztor oo. Bernardynów – Kalwaria Zebrzydowska(Dom Pielgrzyma)
Adres: ul. Bernardyńska 46, Kalwaria Zebrzydowska
Koszt 70 zł / osobę.

 

Prelegent: Tomasz Nowak OP

Dominikanin, były przeor klasztoru w Łodzi, znany kaznodzieja i rekolekcjonista, wykładowca homiletyki. Współtworzy Dominikański Ośrodek Kaznodziejski. Jego największą pasją jest głoszenie Ewangelii i muzyka, szczególnie jazz. Towarzyszy inicjatywom związanym z modlitwą uwielbienia. Razem z muzykami, aktorami, tancerzami i innymi artystami, którym bliska jest ta idea; prowadzi warsztaty, rekolekcje i koncerty. Jak św. Dominik, chce głosić wszystkim, wszędzie i na wszystkie sposoby.

Znany m.in. z następujących działalności:

 

 

Prelegent: Michał Nikodem

Zapraszany jako mówca, tłumacz… na konferencje, rekolekcje, Eucharystie z modlitwą uzdrowienia, wieczory uwielbienia, ewangelizacje, warsztaty… Wszędzie, gdzie potrzebne jest Słowo, świadectwo i życiodajna inspiracja, że #JezusMistrz! Od 2005 roku coraz bardziej szczęśliwy mąż Agnieszki… Absolwent Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego i dziennikarz. Poza tym członek wspólnoty „CHEFSIBA”, Apostolskiego Ruchu Wiary, Stowarzyszenia „Odpowiedzialni”. Autor książek „Poznaj go 77 imion Boga” oraz „Pełne Zanurzenie”.

Znany m.in. z następujących działalności:

Kontakt w sprawie zapisów mailem na adres: mnich.mr@gmail.com

W związku z sytuacją pandemiczną jesteśmy zobowiązani do przestrzegania obowiązujących przepisów sanitarnych. Bardzo prosimy o dostosowanie się do panujących obostrzeń ze względu na obowiązujące przepisy oraz nasze wspólne bezpieczeństwo. Wyjazd nie jest obowiązkowy. Z naszej strony będziemy się starali zapewnić maksimum bezpieczeństwa, jednak każdy powinien mieć świadomość, że uczestniczy w wyjeździe na własne ryzyko. Każdy powinien sam podjąć świadomą decyzję o uczestnictwie w oparciu o obiektywne przesłanki.

Related Posts