Uwaga niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych lub usprawniających szybkość działania serwisu. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Przeglądając dalej serwis zgadzasz się z naszą polityką bezpieczeństwa.

Aktualności

Zapraszamy na tatusiadę 2021

Zapraszamy na tatusiadę 2021

Jak co roku jesienią organizujemy wspólną wyprawę w góry ojców z dziećmi z naszej wspólnoty – tatusiadę. Tym razem zapraszamy Was w dniach 22 do 23 października w Beskid Żywiecki gdzie celem naszej wyprawy będzie Pilsko 🙂

Startujemy w piątek około godziny 17:30 z Korbielowa, najprawdopod obniej pójdziemy czerwonym szlakiem od Przełęczy Glinne. Wychodzimy do schroniska na Hali Miziowej i tam nocujemy. Musimy mieć na uwadze, że czekają nas co najmniej 2 godziny marszu (czas według mapy) i pokonanie 500 m przewyższenia po ciemku dodatkowo z dziećmi co spowoduje wydłużenie czasu wędrówki.

Następnego dnia planujemy powrót do Korbielowa, w zależności od warunków i pogody mamy nadzieję, że uda się nam zaliczyć szczyt Pilska. Zarezerwowaliśmy 29 miejsc noclegowych, koszt noclegu w zamknie się w granicach 55 zł / osobę (pościel w standardzie). Wspólnota dofinansuje 50% kosztów noclegu dla dzieci.

Z racji tego że ilość miejsc jest ograniczona o udziale decyduje kolejność zapisów i wpłaty zaliczki po 30 zł od osoby dorosłej i 15 zł od dziecka. Mamy tydzień czasu aby wpłacić zaliczkę do schroniska dlatego nie czekajcie z zapisami. Dodatkowe informacje i zapisy e-mailem: artur.pomper@gmail.com

Related Posts