Uwaga niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych lub usprawniających szybkość działania serwisu. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Przeglądając dalej serwis zgadzasz się z naszą polityką bezpieczeństwa.

Aktualności

Rozpoczęliśmy nowy cykl formacyjny „Świadome uczniostwo”

Rozpoczęliśmy nowy cykl formacyjny „Świadome uczniostwo”

W minioną środę rozpoczęliśmy tegoroczną formację w Ruchu pod nazwą „Świadome uczniostwo”. Miłosz Jastrząb wprowadził nas w temat i nakreślił tło całego zagadnienia. Przez pięć najbliższych konferencji przyjrzymy się bliżej kwestiom związanym z przejściem od progu zaufania do świadomego uczniostwa. Potrzeba takiego cyklu nauczań zrodziła się na wspólnym rozeznaniu Rady Wspólnoty a same konferencje są inspirowane książką Sherry A. Weddell „Bądź uczniem Jezusa. Zaproszenie do życia z Mistrzem”.

Zapraszamy w pierwsze środy miesiąca do Kaplicy Kościoła w Aleksandrowicach na godz. 19:00. Nagrania z konferencji i prezentacje będą niebawem dostępne w „Strefie Animatora”. Serdecznie zapraszamy.

Related Posts