Uwaga niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych lub usprawniających szybkość działania serwisu. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Przeglądając dalej serwis zgadzasz się z naszą polityką bezpieczeństwa.

Aktualności

Czuwanie w wigilię Zesłania Ducha Świętego – sobota 4 czerwca

Czuwanie w wigilię Zesłania Ducha Świętego – sobota 4 czerwca

Serdecznie zapraszamy Was na to niezwykłe, coroczne wydarzenie:
Czuwanie w wigilię zesłania Ducha Świętego!
Zapraszamy w najbliższą sobotę 4 czerwca.

Będzie to piękny czas uwielbienia i modlitwy o uzdrowienie.
Nie zabraknie słowa inspiracji, świadectw oraz wspólnej Eucharystii. A to wszystko razem z całą wspólnotą Miasto na Górze!

Widzimy się już w najbliższą sobotę (4 czerwca) w Kościele pw. św. Maksymiliana Kolbego w Aleksandrowicach. Zaczynamy o godzinie 20:00, koniec około 24:00.

Od lat nieodłącznym elementem tego wydarzenia są nasze świadectwa, dlatego też chcielibyśmy Was zachęcić aby i w tym roku podzielić się swoim doświadczeniem Bożego działania. Jeśli przeżyliście takie doświadczenie, szczególnie jeśli dotyczyło ono mocy prze baczenia, uzdrowienia lub działania DŚ w waszym życiu i czujecie że Bóg zachęca Was aby podzielić się tym doświadczeniem, to prosimy o kontakt z Tomkiem Trębaczem osobiście, telefonicznie (600231647) lub drogą mailową (trebacz_tom@wp.pl) do najbliższego piątku.

Liczymy na Waszą obecność! Duch Święty będzie działał! Zapraszamy!
Do zobaczenia

Related Posts