Uwaga niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych lub usprawniających szybkość działania serwisu. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Przeglądając dalej serwis zgadzasz się z naszą polityką bezpieczeństwa.

Aktualności

Letnie Rekolekcje już za nami

Letnie Rekolekcje już za nami

Tradycyjnie w połowie sierpnia odbyły się Rekolekcje Letnie Wspólnoty Miasto na Górze. W tym roku na drodze do organizacji całości wydarzenia pojawiło się wiele trudności ale ostatecznie w wyjeździe udział wzięło blisko 150 osób. Cały ośrodek Globus w Ustroniu został zajęty przez grupę uśmiechniętych i szczęśliwych osób.

Szczęście i radość nie były przypadkowe ale wzięły się zarówno z możliwości rozwijania wspólnych relacji, pięknej pogody i otoczenia ale przede wszystkim z uwielbienia i doświadczenia obecności Boga! W tym roku prelegentami byli ks. bp. Andrzej Siemieniewski oraz Martin Steinbereithner (SoS), którzy w swoich konferencjach poruszyli wątek przewodni konferencji „Moc z wysoka”. Wszystkie konferencje można oglądnąć w dziale „Strefa Animatora”. Oprócz wykładów można było w czasie wolnym wziąć udział w warsztatach dla rodziców, warsztatach biblijnych czy warsztatach uwielbienia flagami. Nie tylko dorośli ale również najmłodsi mieli swoje zajęcia i wycieczki a wieczorami włączali się do wspólnej modlitwy.

To był naprawdę dobry czas! W tym roku w nieco bardziej kameralnej oprawie ale nie mniej charyzmatycznie. O tym jak były to dobre rekolekcje może świadczyć fakt, że wielu uczestników bez mrugnięcia okiem zostało by kolejny tydzień w Ustroniu 🙂 Do zobaczenia za rok!

Related Posts