Uwaga niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych lub usprawniających szybkość działania serwisu. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Przeglądając dalej serwis zgadzasz się z naszą polityką bezpieczeństwa.

Aktualności

Wyjazd całej wspólnoty do Kalwarii Zebrzydowskiej 2022

Wyjazd całej wspólnoty do Kalwarii Zebrzydowskiej 2022

Wyjazd wspólnoty Miasto na Górze

Serdecznie zapraszamy na wyjazd całej wspólnoty Miasto na Górze! Ten wyjazd jest szczególnie wyjątkowy ponieważ pozwoli się nam wspólnie spotkać jako całość wspólnoty bez podziału na  jej poszczególne części. Poniżej przedstawiamy informacje szczegółowe.

Termin: 5-6 listopada (weekend) 2022 roku (zaczynamy rejestrację w sobotę o 8:30 o planujemy 10:00 Msze Świętą a kończymy wyjazd w niedzielę popołudniu) szczegółowy harmonogram wkrótce
Miejsce: Klasztor oo. Bernardynów – Kalwaria Zebrzydowska (Dom Pielgrzyma)
Adres: ul. Bernardyńska 46, Kalwaria Zebrzydowska
Koszt 180 zł / osobę dorosłą i 140 zł / dziecko do 11 lat (istnieje możliwość dofinansowania – wpłata własna minimum 50%) dzieci do lat 3 bezpłatnie.

Link do zapisów: KLIKNIJ TUTAJ (liczba miejsc ograniczona)

 

Prelegent: Tomasz Nowak OP

Dominikanin, były przeor klasztoru w Łodzi, znany kaznodzieja i rekolekcjonista, wykładowca homiletyki. Współtworzy Dominikański Ośrodek Kaznodziejski. Jego największą pasją jest głoszenie Ewangelii i muzyka, szczególnie jazz. Towarzyszy inicjatywom związanym z modlitwą uwielbienia. Razem z muzykami, aktorami, tancerzami i innymi artystami, którym bliska jest ta idea; prowadzi warsztaty, rekolekcje i koncerty. Jak św. Dominik, chce głosić wszystkim, wszędzie i na wszystkie sposoby.

Znany m.in. z następujących działalności:

 

 

 

 

 

 

Related Posts