Uwaga niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych lub usprawniających szybkość działania serwisu. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Przeglądając dalej serwis zgadzasz się z naszą polityką bezpieczeństwa.

Aktualności

Wyjazd animatorów 3-4 lutego 2023

Wyjazd animatorów 3-4 lutego 2023

Zapraszamy Was serdecznie na kolejną część Szkolenia Animatorów w postaci wyjazdu weekendowego w dniach 3-4 lutego 2023 do DW Globus w Ustroniu.

Dla kogo jest ten wyjazd:

  • Dla aktualnych animatorów Przymierza, Przymierza w Drodze oraz Ruchu.
  • Dla animatorów „w stanie spoczynku”, którzy planują w przyszłości powrót do służby.
  • Dla przyszłych potencjalnych animatorów – jeśli w waszych grupach dzielenia są osoby, u których rozpoznajecie dar do bycia animatorem to zaproście ich koniecznie.

Co będzie treścią wyjazdu:
Zaplanowaliśmy dużo bardzo merytorycznych i wartościowych treści, które będą realną pomocą dla Was w prowadzeniu grup dzielenia w naszej wspólnocie. Temat tego wyjazdu to „STRATEGIA”. Chcemy żebyście wyjeżdżając z niego mieli szerszy obraz tego w jakim miejscu znajdujemy się dziś jako Chrześcijanie, jako Kościół, jako Wspólnota i w związku z tym jakie zadania i wyzwania stoją przed Miastem na Górze i przed konkretnymi grupami dzielenia w najbliższym czasie. Chcemy też nauczyć się jak dobrze przekazywać odpowiedzialność innym oraz co to takiego „feedback” i jak to się robi profesjonalnie. Poza tym jak zawsze chcemy wspólnie trwać przed Bogiem i pozwolić Jemu działać w naszych sercach i budować naszą jedność trwając przed Nim na uwielbieniu.

Informacje techniczne:

  • ZAPISY: na wasze zgłoszenia czekamy do 22 stycznia (niedziela) do północy. Link: kliknij tutaj-> https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScesbaTwL3uaIaJaRug8FQTAnk-YBjonWmyuNlmLP607kIloA/viewform
  • KOSZT: Koszt wyjazdu to 150 zł. Dla osób które nie są w stanie pokryć całości kosztu przewidziane jest dofinansowanie w wysokości 70 zł – w takim przypadku koszt wyjazdu wynosi 80 zł. Jeśli nie możesz być z nami na całe 2 dni, zapłacisz jedynie za posiłki z których chciałbyś skorzystać: piątkowa kolacja – 35zł, sobotnie śniadanie 35zł, sobotni obiad 40zł.
  • PŁATNOŚCI: gotówką na miejscu w dniu przyjazdu.
  • DZIECI: ten wyjazd zaplanowany jest jako krótki, ale bardzo intensywny czas szkoleniowy i nie planujemy w tym czasie żadnej formy opieki dla dzieci. Jeśli jest to dla Was problem, to bardzo prosimy o informację zwrotną – przy organizacji kolejnych wyjazdów możemy zorganizować się inaczej.
  • MIEJSCE: DW Globus ul. Turystyczna 6 Ustroń.
  • PLAN GODZINOWY: startujemy w piątek 3 lutego kolacją o godzinie 18:00 (rejestracja od godziny 17.00), a kończymy w sobotę około 17.00.

Serdecznie zapraszamy!

Related Posts