Uwaga niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych lub usprawniających szybkość działania serwisu. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Przeglądając dalej serwis zgadzasz się z naszą polityką bezpieczeństwa.

Aktualności

Jego łaska jest Twoją siłą – Konferencja dla kobiet

Jego łaska jest Twoją siłą – Konferencja dla kobiet

Boska Kobieto!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie dla kobiet! Po raz pierwszy będzie miało formę konferencji. Temat przewodni brzmi „Jego łaska jest Twoją siłą”.

Konferencja odbędzie się w sobotę 18 marca w godzinach 8:30 – 13.30 w hotelu MAGNUS RESORT w Bystrej k. Bielska-Białej.

Prelegentkami będą dwie „silne Jego łaską” kobiety:

1) Dr Anna Saj – żona, mama i babcia, trener mentalny i coach, doktor teologii, lider międzynarodowych organizacji chrześcijańskich, w tym polskiej filii organizacji zrzeszającej kobiety katolickie Magnificat, inicjatorka projektu Armia Dzieci.

2) S. Jonatana Biela – karmelitanka, moderatorka wspólnoty sióstr Karmel Ducha Świętego w Żarkach pod Częstochową, prowadząca Szkoły modlitwy, kierownik duchowy, absolwentka studiów finansowych, psychologii, antropologii i pedagogiki.

Będzie to czas inspiracji i zachęty do bycia dzielną niewiastą z Księgi Przysłów (Prz 31, 10-31). Ponadto będziemy mogły zgłębić temat kierownictwa duchowego w Kościele. Nie zabraknie możliwości wymiany zdań, rozmów (będzie także możliwość indywidualnej rozmowy z prelegentkami) oraz dzielenia się doświadczeniem życia z Bogiem, który daje nam siłę i moc.

W programie przewidziane wykłady, przerwa kawowa z poczęstunkiem oraz sesja pytań i odpowiedzi.

Na wydarzenie obowiązują zapisy (są już zamknięte).

Koszt uczestnictwa to 49zł.

Uczestnictwo zostanie potwierdzone w momencie otrzymania przelewu. Płatność jest bezzwrotna – jeśli nie będziesz mogła przyjść na spotkanie, to znajdź chętną osobę na swoje miejsce.

Dojazd na konferencję w zakresie własnym. Z Bielska-Białej kursuje autobus linii nr 57 – wkrótce podamy więcej szczegółów.

Zapisy trwają do końca lutego lub do wyczerpania miejsc.

Czekamy na Ciebie!

Diakonia kobiet Wspólnoty Miasto na Górze

Related Posts