Uwaga niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych lub usprawniających szybkość działania serwisu. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Przeglądając dalej serwis zgadzasz się z naszą polityką bezpieczeństwa.

Aktualności

Letni WYJAZD RUCHU 2023

Letni WYJAZD RUCHU 2023

Wyjazd Ruchu wspólnoty Miasto na Górze

Serdecznie zapraszamy na letni wyjazd Ruchu wspólnoty Miasto na Górze! Każdego roku staramy się wspólnie wyjeżdżać, aby się lepiej poznać, razem pomodlić i dobrze spędzić czas ze sobą nawzajem. Ten wyjazd podobnie jak wcześniejsze będzie szczególnym czasem świętowania i radości, na którym nie może Cię zabraknąć! Wyjazd jest także wydarzeniem otwartym, na które zapraszamy (bez zobowiązań) osoby z zewnątrz 🙂 Pamiętaj – dobrze jest być razem!

Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje. Szczegółowy harmonogram oraz bliższe informacje (KLIKNIJ TUTAJ)

Termin: 17-18 czerwca (weekend) 2023 roku
Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowo Rekolekcyjny Totus Tuus im. Ks. Kard. Karola Wojtyły w Zembrzycach
Adres: Zembrzyce 503, 34-210 Zembrzyce

Prelegent: Wojciech Jędrzejewski OP

Wojciech Jędrzejewski OPKaznodzieja, rekolekcjonista, współtworzy Dominikański Ośrodek Kaznodziejski. Były katecheta, duszpasterz młodzieży i studentów. Współpracownik Radia Plus, Religia.tv, Boska.tv, publikował w Więzi, W Drodze, Tygodniku Powszechnym, Przewodniku Katolickim. Autor książek (Fascynujące Zaproszenie; Ewangeliarz Dominikański). Głosi rekolekcje i misje parafialne, posługuje Słowem księżom i siostrom zakonnym. Prowadzi warsztaty czytania Pisma Świętego, które adresuje do małych grup duszpasterskich. Koordynuje warsztaty kaznodziejskie dla kapłanów. Zajmuje się również indywidualnym coachingiem kaznodziejskim. (Opis ze strony dominikanie.pl)

Znany m.in. z następujących działalności:

 

 

! Zapisy na wyjazd -> Kliknij TUTAJ !

Uwaga! Jeżeli masz niestandardowe pytanie dotyczące zapisów lub uczestnictwa, skontaktuj się z nami mailem na adres: mnich.mr@gmail.com

Cena za pełny pobyt to:
1. osoby dorosłe i młodzież od 9 roku życia200 zł
2. dzieci w wieku 3-9 lat100 zł
3. dzieci w wieku 0-3 lat jeżeli nie korzystają z osobnego łóżka i posiłków – bezpłatnie 

Każda osoba wypełnia jeden formularz. Dla męża, żony i każdego dziecka należy wypełnić osobny formularz.

W przypadku trudności finansowych uczestnika możliwe dofinansowanie (prosimy o kontakt z animatorem). Minimalna wpłata własna wynosi 50% ceny.

Prosimy o wcześniejszą informację w przypadku rezygnacji z uczestnictwa – pamiętaj o tym, że w przypadku Twojej nieobecności, jeżeli nie zgłosisz nam tego odpowiednio wcześniej, jesteśmy zobligowani do płatności.

Related Posts