Uwaga niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych lub usprawniających szybkość działania serwisu. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Przeglądając dalej serwis zgadzasz się z naszą polityką bezpieczeństwa.

Aktualności

Spotkanie animatorów 16.09.2023

Spotkanie animatorów 16.09.2023

Drodzy Bracia i Siostry!

16 września 2023 (sobota) spotkamy się w Kubiszówce na Szkoleniu Animatorów naszej wspólnoty. Będziemy poruszać 4 ważne tematy: Ekumenizm, Miecz Ducha, Opieka Pastoralna oraz sprawy bieżące na ten rok formacyjny.

Rozpoczynamy punktualnie o godzinie 8:00 w Kubiszówce w sali teatralnej (za sceną). Szkolenie zakończymy o godzinie 14:00. W trakcie zaplanowana jest przerwa na kawę i drożdżówki, ale jeśli wiecie, że drożdżówka to za mało zachęcamy do wzięcia ze sobą drugiego śniadania.

Jeśli w waszej grupie dostrzegacie kogoś, kto mógłby się sprawdzić jako animator w przyszłości – zaproście go na to szkolenie i koniecznie prześlijcie mu zadanie domowe do wykonania przez sobotą!

z Bogiem <><
Ania i Maciej Moll
odpowiedzialni za szkolenie animatorów Miasta na Górze.

Related Posts