Uwaga niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych lub usprawniających szybkość działania serwisu. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Przeglądając dalej serwis zgadzasz się z naszą polityką bezpieczeństwa.

Aktualności

Jesienny Wyjazd Ruchu 28-29.10.2023 r.

Jesienny Wyjazd Ruchu 28-29.10.2023 r.

Jesienny Wyjazd Ruchu wspólnoty Miasto na Górze do Ustronia

Serdecznie zapraszamy na jesienny wyjazd Ruchu wspólnoty Miasto na Górze! Każdego roku staramy się (przynajmniej dwa razy) wspólnie wyjeżdżać, aby się lepiej poznać, razem pomodlić i dobrze spędzić czas ze sobą nawzajem. Będzie to szczególny czas świętowania i radości, na którym nie może Cię zabraknąć! Wyjazd jest także wydarzeniem otwartym, na które zapraszamy (bez zobowiązań) osoby z zewnątrz 🙂

Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje. Szczegółowy harmonogram oraz bliższe informacje organizacyjne przekażemy w osobnej informacji.

Termin: 28-29 października (weekend) 2023 roku
Miejsce: Dom Wczasowy GLOBUS w Ustroniu
Adres: ul. Turystyczna 6, 43-453 Ustroń Jaszowiec

 

Prelegent: Tomasz Nowak OP

Dominikanin, były przeor klasztoru w Łodzi, znany kaznodzieja i rekolekcjonista, wykładowca homiletyki. Współtworzy Dominikański Ośrodek Kaznodziejski. Jego największą pasją jest głoszenie Ewangelii i muzyka, szczególnie jazz. Towarzyszy inicjatywom związanym z modlitwą uwielbienia. Razem z muzykami, aktorami, tancerzami i innymi artystami, którym bliska jest ta idea; prowadzi warsztaty, rekolekcje i koncerty. Jak św. Dominik, chce głosić wszystkim, wszędzie i na wszystkie sposoby.

Znany m.in. z następujących działalności:

 

 

! Zapisy na wyjazd -> Kliknij TUTAJ !

Uwaga! Jeżeli masz niestandardowe pytanie dotyczące zapisów lub uczestnictwa, skontaktuj się z nami mailem na adres: mnich.mr@gmail.com

Cena za pełny pobyt to:
1. osoby dorosłe i młodzież od 12 roku życia200 zł
2. dzieci w wieku 3-12 lat140 zł
3. dzieci w wieku 0-3 lat jeżeli nie korzystają z osobnego łóżka i posiłków – bezpłatnie

Każda osoba wypełnia jeden formularz. Dla męża, żony i każdego dziecka należy wypełnić osobny formularz.

W przypadku trudności finansowych uczestnika możliwe dofinansowanie (prosimy o kontakt z animatorem). Minimalna wpłata własna wynosi 50% ceny.

Prosimy o wcześniejszą informację w przypadku rezygnacji z uczestnictwa – pamiętaj o tym, że w przypadku Twojej nieobecności, jeżeli nie zgłosisz nam tego odpowiednio wcześniej, jesteśmy zobligowani do płatności.

Related Posts