Uwaga niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych lub usprawniających szybkość działania serwisu. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Przeglądając dalej serwis zgadzasz się z naszą polityką bezpieczeństwa.

Dołącz do nas

Po pierwsze, aby przychodzić na nasze spotkania (zobacz w menu terminy naszych spotkań) nie musisz być zarejestrowanym członkiem wspólnoty. Mamy wielu sympatyków, którzy przychodzą aby się z nami po prostu pomodlić. Sympatycy nie spotykają się jednak w grupach dzielenia.

Jeżeli chciałbyś spróbować czegoś więcej i rozpocząć nową przygodę w swoim życiu, to najprościej dołączyć do nas poprzez ukończenie kursu Alfa, organizowanego kilka razy w roku lub Seminarium Odnowy Wiary. Informacje o jednym i drugim zawsze pojawiają się na naszej stronie, w aktualnościach. Gdy będziemy organizowali takie wydarzenia, na pewno znajdziesz o nich informacje na naszej stronie.

Nie przejmuj się, jeżeli nie widzisz aby taki kurs był zaplanowany, po prostu daj nam znać poprzez formularz kontaktowy (kliknij tutaj). Napisz do nas i na pewno coś wymyślimy! 🙂