Uwaga niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych lub usprawniających szybkość działania serwisu. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Przeglądając dalej serwis zgadzasz się z naszą polityką bezpieczeństwa.

Dołącz do nas

Po pierwsze aby przychodzić na nasze spotkania nie musisz być zarejestrowanym członkiem wspólnoty. Mamy wielu sympatyków którzy przychodzą aby się z nami po prostu pomodlić. Sympatycy nie spotykają się jednak w grupach dzielenia.

Jeżeli chciałbyś spróbować czegoś więcej i rozpocząć nowa przygodę w swoim życiu to najprościej dołączyć do nas poprzez ukończenie Seminarium Odnowy Wiary – kursie, który staramy się organizować przynajmniej raz w roku. Gdy będziemy organizowali takie wydarzenia na pewno znajdziesz o nim informacje na naszej stronie lub klikając TUTAJ.

Nie przejmuj się, jeżeli nie widzisz aby taki kurs był zaplanowany po prostu daj nam znać poprzez formularz kontaktowy (kliknij tutaj).