Uwaga niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych lub usprawniających szybkość działania serwisu. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Przeglądając dalej serwis zgadzasz się z naszą polityką bezpieczeństwa.

Ekstremalna Droga Krzyżowa Cz-Dz

Od pięciu lat osoby z MnG Ruchu są zaangażowane w tworzenie Rejonu Ekstremalnej Drogi Krzyżowej w Czechowicach-Dziedzicach. Co roku mamy to szczęście aby przeczytać co najmniej kilkanaście świadectw rozpoczynającego się procesu nawrócenia i zmiany życia po EDK.

Dlatego także w tym roku chcieliśmy kontynuować to dzieło dając uczestnikom przestrzeń do spotkania z Bogiem. W tegorocznej edycji 2021 udział wzięło 80 osób.

Większość uczestników wyruszyła w terminie 26.03. ale zdarzyły się także osoby idące tydzień wcześniej lub tydzień później. Najwięcej uczestników wybrało nową trasę św. Wendelina (34 osoby), na drugim miejscu znalazła się trasa dokoła jeziora (26 osób) – co było dla nas sporym zaskoczeniem biorąc pod uwagę jej trudność, najmniej osób wybrało trasę MB Pocieszenia (20 osób). Trasy od początku do końca przeszło około 70% podejmujących wyzwanie.

Na koniec jeszcze raz gratulujemy wszystkim, którzy się podjęli wyzwania jakim jest Ekstremalna Droga Krzyżowa 😎😃🙂🔥🔥🔥 dziękujemy za wsparcie 

…i zapraszamy za rok 🙂

https://www.facebook.com/CZECHOWICE.EDK