Uwaga niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych lub usprawniających szybkość działania serwisu. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Przeglądając dalej serwis zgadzasz się z naszą polityką bezpieczeństwa.

Górski Bieg Frassatiego 2020

W tym roku jako Wspólnota Miasto na Górze – RUCH chcemy pomóc przy organizacji Górskiego Biegu Frassatiego organizując punkt odżywczy z wodą oraz dopingiem.

Bieg organizowany przez tygodnik Gość Niedzielny głosami biegaczy został wybrany najlepszym biegiem na długim dystansie oraz najlepszym debiutem organizacyjnym w plebiscycie „Złote Kozice”. W edycji w 2019 roku udział wzięło ponad 300 biegaczy a sam bieg był niewątpliwie dużym sukcesem organizacyjnym i biegowym.

W 2020 roku ze względu na sytuację pandemiczną organizatorzy byli zmuszeni ograniczyć liczbę biegaczy jak również przenieść sam termin imprezy na 26 września 2020 roku. Szczegóły o samym biegu, uczestnikach oraz idei można przeczytać pod adresem: https://biegfrassatiego.gosc.pl/

Co ciekawe warto zauważyć, że w samym biegu bierze również udział kilku członków naszej wspólnoty 🙂 Do zobaczenia na trasie 🙂

—————-

Aktualizacja 26.09.2020 r.

Tak jak zaplanowaliśmy pierwotnie jako Wspólnota Miasto na Górze zorganizowaliśmy podczas biegu Frassatiego punkt odżywczy z wodą na Przełęczy Nowy Świat. Oprócz blisko 250 biegaczy mogło o nas usłyszeć kilku grzybiarzy i spacerowiczów zaciekawionych całą inicjatywą.
Punkt ogarnęli wolontariusze z naszej wspólnoty Magda i Romek, Łukasz i Anna, Michał, Adam, Eliza wspierani przez niezawodną piątkę dzieciaków która „zrobiła robotę” z dopingiem i nie tylko a byli to: Bogna, Ula, Małgosia, Paweł i Kacper 🙂 Serdecznie im wszystkim dziękujemy za poświęcony czas, zapał i gotowość do działania!

P.S. W samym biegu brała udział także reprezentacja naszej wspólnoty Ewa, Darek i Robert.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer119366/public_html/ruch.info.pl/wp-content/plugins/simple-lightbox-gallery/simple-lightbox-slider-shortcode.php on line 225