Uwaga niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych lub usprawniających szybkość działania serwisu. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Przeglądając dalej serwis zgadzasz się z naszą polityką bezpieczeństwa.

Spotkania

Spotkania Ruchu w roku formacyjnym 2020/2021 będą podzielone na cztery obszary:

  • Spotkanie środowe formacyjne – spotkanie to rozpoczynamy modlitwą o godz. 19.00 po której głoszona jest konferencja formacyjna, jest to spotkanie obowiązkowe dla członków wspólnoty w części Ruchu. Najczęściej spotkanie to odbywa się w pierwszą środę miesiąca (zobacz na poniższy harmonogram gdyż istnieją wyjątki od tej reguły).
  • Spotkanie środowe modlitewne – rozpoczynamy także o o godz. 19.00 i będziemy się modlić przez co najmniej godzinę czasu. Na tym spotkaniu chcemy się głównie skupiać na uwielbianiu Boga i wspólnej modlitwie, która nie będzie zbyt mocno moderowana. Dzięki temu można na takie spotkanie przyjść od początku do końca a można także zostać tylko 15 min w zależności od możliwości. Termin tych spotkań będzie przypadał najczęściej w czwartą środę miesiąca.
  • Środowa Msza Święta – raz na trzy miesiące chcemy spotkać się na specjalnej Eucharystii z późniejszą modlitwą, najczęściej będzie to piąta środa miesiąca lub środa popielcowa.
  • Niedzielna Msza Święta wraz ze spotkaniem modlitewnym – raz w miesiącu chcemy się spotkać z całością Wspólnoty Miasto na Górze aby wspólnie przeżyć Eucharystię oraz złączyć się w późniejszej modlitwie charyzmatycznej. Z racji ilości osób spotkania te będą się odbywały w kościele a będą się rozpoczynać Mszą Świętą o godz. 12:00, która jest także mszą parafialną. Zazwyczaj będzie to trzecia niedziela miesiąca.

Terminarz naszych spotkań:

Data
Forma
Miejsce
09.09.2020 (środa) Formacja kaplica
20.09.2020 (niedziela) Msza MnG kościół
23.09.2020 (środa) Modlitewna kaplica
30.09.2020 (środa) (TzE) Msza Ruch kościół
07.10.2020 (środa) Formacja kaplica
18.10.2020 (niedziela) Msza MnG kościół
28.10.2020 (środa) Modlitewna kaplica
04.11.2020 (środa) Formacja kaplica
22.11.2020 (niedziela) (termin może ulec zmianie) Msza MnG kościół
25.11.2020 (środa) Modlitewna kaplica
01.12.2020 (środa) Formacja kaplica
30.12.2020 (środa) Msza kaplica

Jeżeli nie jest zaznaczone inaczej to w środy zawsze spotykamy się w Kaplicy Kościoła w Aleksandrowicach w Bielsku-Białej przy ul. św. Maksymiliana Kolbego 1 (mapka poniżej). Natomiast spotkania niedzielne odbywają się pod tym samym adresem jednak w pomieszczeniu głównym kościoła.

W związku z sytuacją pandemiczną chcemy przestrzegać obowiązujące zasady sanitarne związane z dezynfekcją rąk oraz zakrywaniem nosa i ust. Bardzo prosimy o dostosowanie się do panujących przepisów ze względu na obowiązujące przepisy oraz nasze wspólne bezpieczeństwo. Jeżeli jednak mimo to czujesz niepokój związany z uczestnictwem zawsze możesz skorzystać z transmisji internetowej na naszym kanale YouTube.