Uwaga niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych lub usprawniających szybkość działania serwisu. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Przeglądając dalej serwis zgadzasz się z naszą polityką bezpieczeństwa.

Letni wyjazd Ruchu 12-13.06.2021 r.

Wyjazd Ruchu wspólnoty Miasto na Górze

Serdecznie zapraszamy na letni wyjazd Ruchu wspólnoty Miasto na Górze! Każdego roku staramy się  przynajmniej dwa razy wspólnie wyjeżdżać, aby się lepiej poznać, wspólnie pomodlić i dobrze spędzić razem czas. Sytuacja pandemiczna spowodowała jednak przerwę w naszych wyjazdach, którą chcemy jak najszybciej nadrobić. Poniżej przedstawiamy informacje na temat naszego wyjazdu.

(Wkrótce podamy także bardziej szczegółowe informacje organizacyjne.)

Termin: 12-13 czerwca (weekend) 2021 roku
Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowo Rekolekcyjny Totus Tuus im. Ks. Kard. Karola Wojtyły w Zembrzycach
Adres: Zembrzyce 503, 34-210 Zembrzyce

Prelegent: Tomasz Nowak OP

Dominikanin, były przeor klasztoru w Łodzi, znany kaznodzieja i rekolekcjonista, wykładowca homiletyki. Współtworzy Dominikański Ośrodek Kaznodziejski. Jego największą pasją jest głoszenie Ewangelii i muzyka, szczególnie jazz. Towarzyszy inicjatywom związanym z modlitwą uwielbienia. Razem z muzykami, aktorami, tancerzami i innymi artystami, którym bliska jest ta idea; prowadzi warsztaty, rekolekcje i koncerty. Jak św. Dominik, chce głosić wszystkim, wszędzie i na wszystkie sposoby.

Znany m.in. z następujących działalności:

 

 

! (wyczerpany limit miejsc na wyjazd) !

Uwaga! Ewentualny kontakt w sprawie zapisów mailem na adres: mnich.mr@gmail.com

Cena za pełny pobyt to:
1. osoby dorosłe i młodzież od 13 roku życia130zł
2. dzieci w wieku 8-12 lat90zł
3. dzieci w wieku 4-7 lat60zł
4. dzieci w wieku 0-3 lat jeżeli nie korzystają z osobnego łóżka i posiłków – bezpłatnie

W przypadku trudności finansowych uczestnika możliwe dofinansowanie (prosimy o kontakt z animatorem). Minimalna wpłata własna wynosi 50% ceny

W związku z sytuacją pandemiczną jesteśmy zobowiązani do przestrzegania obowiązujących przepisów sanitarnych związanych z dezynfekcją rąk, zakrywaniem nosa i ust oraz dystansem społecznym. Bardzo prosimy o dostosowanie się do panujących obostrzeń ze względu na obowiązujące przepisy oraz nasze wspólne bezpieczeństwo. Osoby, które bezpośrednio przed wyjazdem będą miały kontakt z osobami chorymi na COVID-19 lub same będą miały objawy, takie jak podwyższona temperatura, zanik węchu lub smaku – prosimy o nieuczestniczenie w wyjeździe oraz o poinformowanie nas o tym fakcie.

 

Wyjazd nie jest obowiązkowy. Z naszej strony będziemy się starali zapewnić maksimum bezpieczeństwa, jednak każdy powinien mieć świadomość, że uczestniczy w wyjeździe na własne ryzyko. Każdy powinien sam podjąć świadomą decyzję o uczestnictwie w oparciu o obiektywne przesłanki, także takie jak uzyskanie odporności organizmu w wyniku szczepienia lub wcześniejszego przechorowania COVID-19, co zmniejsza ryzyko ponownego zachorowania.