Uwaga niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych lub usprawniających szybkość działania serwisu. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Przeglądając dalej serwis zgadzasz się z naszą polityką bezpieczeństwa.

Sport

 

Grupa sportowa Miasto na Górze w ruchu

Rozeznając możliwości podjęcia działań służących zarówno samej wspólnocie, jak i możliwości zapoznania się z nami osobom spoza naszej wspólnoty, uruchomiliśmy w 2021 roku możliwość podjęcia wspólnych aktywności fizycznych w zakresie biegania lub jazdy na rowerze.

Aby do nas dołączyć, nie musisz być zaawansowany w uprawianiu sportu. Będziemy się starać dopasować tak, aby zarówno osoby całkowicie początkujące, jak i te odrobinę bardziej zaawansowane znalazły coś dla siebie.  Jeżeli miałbyś pytania, to pisz do nas za pomocą formularza kontaktowego. Postaramy się odpowiedzieć.

Umawiamy się na treningi poprzez grupę stworzoną na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/groups/344244396898413

Jeżeli poważnie brać od kiedy grupa zaczyna działać to można powiedzieć że od Letniego Wyjazdu Ruchu w Zembrzycach.  To właśnie 12 czerwca kilkanaście osób wyruszyło w Zembrzycach na wspólny bieg 🙂 no więc zaczynamy. 🙂 W inauguracji grupy towarzyszył nam także nasz gość Wojciech Jędrzejewski OP. Od razu kolejnym krokiem był udział dwóch naszych biegaczek w Górskim Biegu Frassatiego organizowanym przez Gościa Niedzielnego.

Grupa jest otwarta dla wszystkich chętnych niezależnie od stopnia wytrenowania czy doświadczenia, również dla osób które chcą rozpocząć dopiero swoją przygodę ze sportem a nie mają żadnego doświadczenia. Aby brać udział we wspólnych treningach nie trzeba także być członkiem naszej wspólnoty, grupa jest otwarta dla wszystkich nawet osób będących daleko od kościoła. Jeżeli więc chcesz na sportowo spędzić czas z fajnymi ludźmi to ZAPRASZAMY!